konrad1991tsw napisał(a):

|
Wg mnie wreszcie zaczyna się realna przebudowa zespołu
|
Stary wszyscy u Ciebie zdrowi? Gdzie ty widzisz przebudowe

?
Sprzedaż najlepszych i ściąganie przeciętniaków to jest przebudowa? Rozsądna przebudowa polega na pozbywaniu się zawodników nieprzydatnych i ściąganiu na ich miejsce wartościowych. Jak na razie jest tylko DEMOLKA!!!
Miejmy nadziej, że będą jeszcze jakieś transfery do klubu bo z tym składem Jaga w następnym meczu nas rozjedzie!