Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34324
Stary 31.08.2010, 15:57
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post

PS. Jeszcze 2 miesiące temu Jop był człowiekiem katastrofą, Alvarez wrzucał baloniki, Diaz wporwadzał chaos i był zapchajdziurą, Singlar w ogóle jest owiany mitem świetnego obrońcy (bo zagrał w dwa lata całe 20 meczów) a dzisiaj stają się symbolami uapdku Wisły , bo ich sprzedaliśmy
Dlatego popatrz kto pisze takie fanaberię. Piórniki nie zapakowane jescze?

Lepiej wyjść z domu, niż siedzieć i czytać malkontentów, tylko ciśnienie podnoszą. Wierni kibice...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując