konrad1991tsw napisał(a):

PS. Jeszcze 2 miesiące temu Jop był człowiekiem katastrofą, Alvarez wrzucał baloniki, Diaz wporwadzał chaos i był zapchajdziurą, Singlar w ogóle jest owiany mitem świetnego obrońcy (bo zagrał w dwa lata całe 20 meczów) a dzisiaj stają się symbolami uapdku Wisły , bo ich sprzedaliśmy
|
Dlatego popatrz kto pisze takie fanaberię. Piórniki nie zapakowane jescze?
Lepiej wyjść z domu, niż siedzieć i czytać malkontentów, tylko ciśnienie podnoszą. Wierni kibice...