Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Snoop1906
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
34152
31.08.2010, 10:56
a moze sprzedaz P. Brozka jest wynikiem pozytywnie zakonczonych rozmow z innym zawodnikiem ;p?
Snoop1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snoop1906