Żuczek napisał(a):

|
No nie wiem, mimo wszystko trochę głupio by było, gdyby Lech spadł do pierwszej ligi.
|
Co do transferu Brożka. Myśle, że błąd popełniają Ci, którzy patrzą na ten ruch przez pryzmat umiejętności czysto sportowych Piotrka.
Trener chce wstrząsnąc szatnią, pokazać naszym zawodnikom, że to on jest tutaj szefem i jeżeli ktoś nie chce pracować, to musi się liczyć z tym, że klub szybciej zrezygnuje z niego niż wypowie umowę szkoleniowcowi.
Taka polityka znamionuje profesjonalizm w klubie. Ja na to właśnie liczyłem i bardzo się cieszę, że nasi działacze od słów przeszli do czynów.