Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 30.08.2010, 13:31
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Od jakiegos czasu zbieraly sie czarne chmury nad Siejewiczem, a nastepny w kolejce jest Malek. Niczego nie przesadzam, bo od tego sa sady, ale w "srodowisku" mowilo sie o tych 2 panach.
Małek kiedy sedziował mecze Wisły to zazwyczaj nie widział: ewidentnego karnego na Boguskim w Bełchatowie stojąc od zajścia kilka metrów (w Canal + nie wiedzieli jak wytłumaczyć tą decyzję sędziego), w Meczu PP Wisła - Amika (0:1) Lewandowskiego, który przytrzymał sobie piłkę ręką po dośrodkowaniu a potem strzelił gola, itp. Zawsze nas krzywdził. Nigdy nie pomylił sie na naszą korzyść zawsze "mylił" się na korzyść drużyn grających przeciwko Wiśle.
Odpowiedz cytując