|
Jeśli odejdzie Diaz to chyba za zgodą Vinckx`a?
A jeśli tak to nie wierzę, żeby nasz dyro sportowy nie miał alternatywy...przecież nie po to go Basałaj sprowadzał do Wisły, żeby był marionetką i przyglądał się bezczynnie, jak mu Cupiał drużynę rozsprzedaje. Nie sądzę aby na to pozwolił, w końcu przyjechali tu z Maaskanetem, żeby odbudować ten klub, a nie pogrążyć go jeszcze bardziej.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|