Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17937
Stary 29.08.2010, 22:05
Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego lekarza (chirurga-ortopede) ze szpitala św. Rafała, oto ich wykaz:
CHIRURGIA URAZOWO – ORTOPEDYCZNA
Prof. dr hab. n. med. Bogusław Frańczuk

Dr n. med. Maciej A. Kasparek

Dr n. med. Waldemar Gołda

Dr n. med. Bogdan Koczy

Dr n. med. Tomasz Pardała

Dr n. med. Paweł Kamiński
Lek. med. Stanisław Szymanik
Lek. med. Stanisław M.Kruk

Lek. med. Michał Mielnik

Lek. med. Piotr Chomicki-Bindas

Lek. med. Sylwia Krzykawska

Lek. med. Piotr Morawiecki

Lek. med. Lechosław Piertasiewicz

Lek. med. Stanisław Pluta
Lek. med. Tadeusz Solawa
Lek. med. Szymon Oleksik

Dr n. med. Renata Komisarska

Lek. med. Edward Prędkiewicz

Lek. med. Maciej Frączek

Lek. med. Karol Tomczyk

Lek. med. Łukasz Łoś

Albo ewentualnie jakiś inny dobry lekarz, który ma doświadczenie w urazach stawu skokowego.
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary


Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"

Nauczmy sie Roty!
Odpowiedz cytując