Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6929
Stary 29.08.2010, 19:27
To co zrobił Juszczyk to wielki skandal.Jego obowiązkiem było rozpaczać po strzelonym golu, do tego powinien sobie strzelić choćby jednego samobója , nie mówiąc już jakim skandalem było obronienie przez niego strzału Riosa.
Takich wychowanków sobie fundujemy...tragedia
Odpowiedz cytując