Starając się być obiektywnym, to stadion Cracovii z zewnątrz buzi dać w porównaniu do naszego. Iluminacja, wykończenie, nawet głupie napisy. Z zewnątrz podoba mi się. Natomiast wewnątrz to jest dramat. Stadion Korony to przy tym architektoniczne cudo.
Zazdroszcze Legii szybkiego oddania stadionu. Oglądając wczorajszy mecz słychać było ten doping 20 kilku tysięcy kibiców i naprawdę, robi wrażenie. Nie mogę się doczeka oddania stadionu Wisełki, dopiero pokażemy reszcie co to znaczy doping

W końcu my jesteśmy szlachta ;-)