felipe napisał(a):

2 gole Rudnevsa widział ? 
Ale fakt, wiem o co Ci chodzi. No cóż, nasze młode gwiazdy mają w większości problem z panowaniem nad piłką nogą. Nie wymagajmy zatem szaleństw z główkami.
|
Widziałem tego z Widzewem. Tego drugiego nie.

Tylko wiesz, tam było cwaniactwo. I trudniejsza sytuacja. I gol ładniejszy.
Ale mi chodzi o takie "wyjście po swoje, po coś co mi się należy, coś co robiłem tysiące razy" w wykonaniu Żewłakowa. Tak jak napisał MCX, jak na treningu.