Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 27.08.2010, 19:32
felipe napisał(a):Wyświetl post
2 gole Rudnevsa widział ?
Ale fakt, wiem o co Ci chodzi. No cóż, nasze młode gwiazdy mają w większości problem z panowaniem nad piłką nogą. Nie wymagajmy zatem szaleństw z główkami.
Widziałem tego z Widzewem. Tego drugiego nie. Tylko wiesz, tam było cwaniactwo. I trudniejsza sytuacja. I gol ładniejszy.

Ale mi chodzi o takie "wyjście po swoje, po coś co mi się należy, coś co robiłem tysiące razy" w wykonaniu Żewłakowa. Tak jak napisał MCX, jak na treningu.
Odpowiedz cytując