Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33999
Stary 27.08.2010, 10:33
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Czepiłeś się tych portali a uważam,że mają one( ogólnotematyczne) małe oddziaływanie jeśli idzie o sport.
naprawdę tak uważasz? Nie denerwuje cię, że potem przy jakiejkolwiek rozprawie na temat stanu polskiego futbolu słyszysz Tośka Piechniczka czy Jurka Engela mówiących: przecież wygraliśmy z Dnipro, a oni to finansowi potentaci, nie jest źle, nasza piłka na pewno nie jest przez to słabsza od azerskiej.

A mogą tak mówić bo nikt nie ma odwagi napisać jak naprawdę wyglądał ten mecz, słychać tylko bzdury o dobrych zawodach wronieckich piłkarzy. Istnieje też inna możliwość - tak naprawdę nikt w Polsce nie zna się na piłce, i widzi jakość tam gdzie jej nie ma. Ja tego nie ogarniam i nie rozumiem. Ja wiem że nazwanie gówna cukierkiem nie zmieni jego smaku, ale strasznie dużo ludzi żuje i mówi że dobre.

Co z tego że cukiernie na zachodzie produkują smakołyki, w Polsce zajadają się gównem. Po części może dlatego, że ktoś im wpaja że czasem smakuje dobrze.
Odpowiedz cytując