orzeu napisał(a):

Awans do fazy grupowej LE z bilansem meczow 2-1-3, gole 2-3 nazywasz "zwojowaniem czegos w Europie" ? Dwa gole w szesciu meczach z druzynami z naszego regionu to "zawojowanie Europy"?
Nie robcie jaj. Ok awansowali, niech graja, neich puchna w lidze. Ale zastanowcie sie nad tym czy to rzeczywiscie jest sukces na miare takiego kraju jak Polska. Jedna druzyna z czterech ledwo ledwo wchodzi do fazy grupowej drugorzednego pucharu a tutaj juz ogloszono podboj Europy.
Ok. Z takim podejsciem to chyba nie pogadamy. Zaloz sobie ksozulke Messiego i udawaj ze nim jestes. Nazwisko na plecach jest? Jest. Reszta nas nie obchodzi krolu futbolu.
|
,,Oczywiscie ze tak, 1 meczu nie licze bo na farcie wywiezli 3 pkt
nikt mi nie wmowi ze Dnipro to gorsza druzyna od Amiki.. i tak samo Barcelona na rowni z Wisla z Barcelona (bo za pierwszy razem jak rowny z rownym z nia walczyla (3:4) czy jako pierwsza Polska druzyna z nia wygrala
takie mecze po prostu sie zdarzaja, ale w ogolnym rozrachunku Dnipro zjadloby Amike.. i w tym wlasnie sek, Dnipro jest kompletnie bez formy a mimo to ona prowadzila gre przez wiekszosc meczu, a w drugiej polowie zjadla Poznaniakow (nie liczac ostatnich minut)"
Sam się kompromitujesz pisząc takie bzdury. Dnipro w lidze ukraińskiej grało jak z nut, a nie zjadło Lecha!!!