Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5661
Stary 26.08.2010, 21:07
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
A w ogóle gra tego super zawodnika kuchenkorzy Krivetsa czy jak mu tak to jest jakiś śmiech na sali czy oni tego nie widzą że koleś jest bardziej żenujący niż ich przygotowanie kondycyjne. Coś czuję że ta faza grupowa im się ostro czkawką odbije. Bo nie wiem czy oni są w stanie wytrzymać tę o la boga 6 dodatkowych meczy. POLSKA PIŁKA TO DNO
No coz, ale obiektywnie trzeba przyznac, ze Amica jest perelka wsrod tej polskiej pilki. Z Dnipro mieli dostac baty, a wywalczyli wygrana i remis. W rundzie grupowej moze byc podobnie.
Odpowiedz cytując