pawelwislak napisał(a):

|
A w ogóle gra tego super zawodnika kuchenkorzy Krivetsa czy jak mu tak to jest jakiś śmiech na sali czy oni tego nie widzą że koleś jest bardziej żenujący niż ich przygotowanie kondycyjne. Coś czuję że ta faza grupowa im się ostro czkawką odbije. Bo nie wiem czy oni są w stanie wytrzymać tę o la boga 6 dodatkowych meczy. POLSKA PIŁKA TO DNO
|
No coz, ale obiektywnie trzeba przyznac, ze Amica jest perelka wsrod tej polskiej pilki. Z Dnipro mieli dostac baty, a wywalczyli wygrana i remis. W rundzie grupowej moze byc podobnie.