Ja wiem, że takie szczegóły, jak estetyka wykończenia stadionu na zewnątrz, są niezauważalne obecnie, wobec problemów natury generalnej z tą inwestycją, ale do kilku spraw, należy jak najszybciej się ustosunkować, zanim brutalna Niedziałkowska, nie zwulgaryzuje tej estetyki wykończenia na amen.
Przykładowo :
napis, który podałem od strony trybuny E i porównałem go z napisem Cracovii -
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ybuny_E/39569/
jest niczym w porównaniu z planowanym napisem przy głównej trybunie zachodniej, w projekcie Obtułowicza, który w wykonaniu Niedziałkowskiej, może stać się nie tylko abstrakcją, lecz zgrozą architektoniczną.
Tutaj podaję oryginalną makietę projektu Obtułowicza, gdzie tablica z nazwą stadionu, zasłania kikadziesiąt metrów okien trybuny głównej i ma wygląd choroby Obtułowicza
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...stadion/17.jpg
A tutaj na szybko zmodfikowałem projekt tego napisu w najprosztszej formie z pojedyńczych lter, zamontowanych na tym daszku, które podświetlane nocą, mimo swojej prostoty i tak byłby lekarstwem na zademonstrowaną chorobę Obtułowicza i wzorem dla Niedziałkowskiej.
http://zapodaj.net/0723fdac896e.jpg.html
Myślę, że klub, SKWK , Radny Olszówka, rav czy Kuba, powinni wyjaśnić ten aspekt wykończenia stadionu z Niedziałkowską i Obtułowiczem.
Ps. poddaje także pod rozwagę, zamontowanie na dachu okrąglaka, wzdłuż jego linii koła, świetlną reklamę, która mogłaby wyświetlać na okrągło, zarówno nazwę stadionu ( stadion miejski im. Henryka Reymana ), jak i ewentualne inne informacje, które mogłyby być być oglądane, tak z zewnątrz, jak i wewnątrz stadionu.