Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14398
Stary 26.08.2010, 21:01
Ja wiem, że takie szczegóły, jak estetyka wykończenia stadionu na zewnątrz, są niezauważalne obecnie, wobec problemów natury generalnej z tą inwestycją, ale do kilku spraw, należy jak najszybciej się ustosunkować, zanim brutalna Niedziałkowska, nie zwulgaryzuje tej estetyki wykończenia na amen.

Przykładowo :

napis, który podałem od strony trybuny E i porównałem go z napisem Cracovii -

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ybuny_E/39569/

jest niczym w porównaniu z planowanym napisem przy głównej trybunie zachodniej, w projekcie Obtułowicza, który w wykonaniu Niedziałkowskiej, może stać się nie tylko abstrakcją, lecz zgrozą architektoniczną.

Tutaj podaję oryginalną makietę projektu Obtułowicza, gdzie tablica z nazwą stadionu, zasłania kikadziesiąt metrów okien trybuny głównej i ma wygląd choroby Obtułowicza

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...stadion/17.jpg

A tutaj na szybko zmodfikowałem projekt tego napisu w najprosztszej formie z pojedyńczych lter, zamontowanych na tym daszku, które podświetlane nocą, mimo swojej prostoty i tak byłby lekarstwem na zademonstrowaną chorobę Obtułowicza i wzorem dla Niedziałkowskiej.

http://zapodaj.net/0723fdac896e.jpg.html

Myślę, że klub, SKWK , Radny Olszówka, rav czy Kuba, powinni wyjaśnić ten aspekt wykończenia stadionu z Niedziałkowską i Obtułowiczem.

Ps. poddaje także pod rozwagę, zamontowanie na dachu okrąglaka, wzdłuż jego linii koła, świetlną reklamę, która mogłaby wyświetlać na okrągło, zarówno nazwę stadionu ( stadion miejski im. Henryka Reymana ), jak i ewentualne inne informacje, które mogłyby być być oglądane, tak z zewnątrz, jak i wewnątrz stadionu.
Ostatnio edytowane przez kot : 26.08.2010 o godz. 22:54.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując