Gwiaździsty napisał(a):

|
A więc gra nie warta świeczki. To ma być nasz stadion i trzeba tą bandę z UM zmusić aby został dopracowany do końca. Dla 2 godzinnej przyjemności kosmitów przybyłych do Krakowa z innych miast nie warto odbierać go w taki sposób. Najważniejsze żyby zdążyć na mecz z Koroną.
|
Z Koroną, stary ja sie bede cieszył jak 2 trybuny będą na mecz z Legią