Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14343
Stary 26.08.2010, 09:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A więc gra nie warta świeczki. To ma być nasz stadion i trzeba tą bandę z UM zmusić aby został dopracowany do końca. Dla 2 godzinnej przyjemności kosmitów przybyłych do Krakowa z innych miast nie warto odbierać go w taki sposób. Najważniejsze żyby zdążyć na mecz z Koroną.
Z Koroną, stary ja sie bede cieszył jak 2 trybuny będą na mecz z Legią
Odpowiedz cytując