Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
 
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33927
Stary 25.08.2010, 12:22
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Tm bardziej stwierdzasz ze Cikos jest slaby.Na jakiej podstawie?Znalazles sobie "nowego" Bunoze? Pewnie tak.Nagle Bunoza jest ok,a Cikos jest be.
A ja wole widziec szklanke do polowy pelna.Jeden z bardzo nielicznych pilkarzy Wisly ktorzy przejawiali do tej pory jakakolwiek chec do gry i ambicje to wlasnie ten,tak krytykowany przez ciebie piłkarz.
Red kartka?
Moment,moment.Glowacki nie dostawal?czerwien byla konsekwencja nierobstwa reszty obibokow na boisku.Takze proponuje wstrzymac sie z ostateczna ocena,bo wedug niektorych na tym forum Bunoza to drewno,a jak zycie pokazalo w ostatnim spotkaniu byl jednym z najlepszych wislakow na boisku.
1906% poparcia. Głos rozsądku. Cikos gra na równym poziomie nieźle w obronie i lepiej niż nieźle w ataku. Po za tym wizja rozwoju. Zresztą dokładnie jak Bunoza. W tej chwili to jest najważniejsze.
Odpowiedz cytując