SpoXsteR napisał(a):


I wrażenie już nieco inne.
Niemniej jednak trzeba przyznać, że z tej perspektywy pas asfaltu ginie w trybunach i przez to daje wrażenie mniejszej odległości trybun. Nie zmienia to jednak faktu, że widok z trybun wschod/zachod pozostaje taki anie inny.