Wyświetl pojedynczy post
loomp
Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14272
Stary 24.08.2010, 22:51
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
http://www.srodziemie.pl/images/stadion.jpg
nie moje.. teraz dopiero widac jak duzy jest zal z powodu tego okraglaka..
I wrażenie już nieco inne.


Niemniej jednak trzeba przyznać, że z tej perspektywy pas asfaltu ginie w trybunach i przez to daje wrażenie mniejszej odległości trybun. Nie zmienia to jednak faktu, że widok z trybun wschod/zachod pozostaje taki anie inny.
Odpowiedz cytując