Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14268
Stary 24.08.2010, 20:43
http://www.srodziemie.pl/images/stadion.jpg
nie moje.. teraz dopiero widac jak duzy jest zal z powodu tego okraglaka..


Cytat:
Widziałem warunki pracy w Arsenalu, Chelsea Londyn, Barcelonie, tam mają lepszą bazę, więc Wisła ma nad czym pracować.
z jakim spokojem to powiedzial... no , bylem sobie w Barcelonie i widzialem ich baze treningowa, maja lepsza, tyle
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 24.08.2010 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując