http://www.srodziemie.pl/images/stadion.jpg
nie moje.. teraz dopiero widac jak duzy jest zal z powodu tego okraglaka..
Cytat:
|
Widziałem warunki pracy w Arsenalu, Chelsea Londyn, Barcelonie, tam mają lepszą bazę, więc Wisła ma nad czym pracować.
|

z jakim spokojem to powiedzial... no , bylem sobie w Barcelonie i widzialem ich baze treningowa, maja lepsza, tyle