Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ubi_es
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Bstok, Wwa, Praga, Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1993
Stary 24.08.2010, 17:19
studio2 napisał(a):Wyświetl post
No to macie odpowiedź na wasze rozkminki

'Ekstraklasa SA przedstawiła szczegółowy terminarz meczów 5. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie Śląsk Wrocław - Lech Poznań zostanie rozegrane w niedzielę, 12 września, o godzinie 17:00.'
10 wrzesnia odbedzie sie za to Jaga-Wisla. Pewnie dlatego, ze te druzyny swoich zawodnikow na repre nie wysylaja....?!

Z Jagi na reprze 7 graczy. Ilu z Wisly przyleci samolotem w czwartek do Wawy i z lotniska pojedzie bezposrednio do Bialegostoku?

Edit: mecze el.ME gra sie we wtorek, wiec problem jest mniejszy niz myslalem. Nie wiem w takim razie o co sie burzyl Lech.
Ostatnio edytowane przez ubi_es : 24.08.2010 o godz. 17:26.
Chyba nigdy nie widziałem Beenhakkera zdenerwowanego. No, może raz. Gdy jeden z piłkarzy spóźnił się na kolację. Bo Leo nie lubi niepunktualności. Zresztą ja też. Ale przyznam szczerze, że tym piłkarzem, który się spóźnił byłem ja. - (c) Kamil Kosowski
Odpowiedz cytując