studio2 napisał(a):

No to macie odpowiedź na wasze rozkminki
'Ekstraklasa SA przedstawiła szczegółowy terminarz meczów 5. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie Śląsk Wrocław - Lech Poznań zostanie rozegrane w niedzielę, 12 września, o godzinie 17:00.'
|
10 wrzesnia odbedzie sie za to Jaga-Wisla. Pewnie dlatego, ze te druzyny swoich zawodnikow na repre nie wysylaja....?!
Z Jagi na reprze 7 graczy. Ilu z Wisly przyleci samolotem w czwartek do Wawy i z lotniska pojedzie bezposrednio do Bialegostoku?
Edit: mecze el.ME gra sie we wtorek, wiec problem jest mniejszy niz myslalem. Nie wiem w takim razie o co sie burzyl Lech.