bonawentura napisał(a):

|
Panowie - Kopunkami to się nie przejmujmy. Valcks będzie wszystko zatwierdzał, więc to co sobie pomyślał Jarosz, Basałaj, czy Zdzisiu Kapka odchodzą od wczoraj w niepamięć. Więc przypuszczam, że jak kogoś jeszcze sprowadzimy w tym okienku, to w przyszłym tygodniu na jego zakończenie i zapewniam Was, że nie będzie to pewnie żaden z piłkarzy wymienianych w prasie. Poczekajmy i uspokójmy dyskusję na temat transferów, bo było już ich latem zbyt dużo, by myśleć o kolejnych. Kolejne będą zapewne zimą - muszą Valcksowi dać się wykazać.
|
No więc przypuszczasz, czy masz pewność?
Moim zdaniem nie było ich za dużo. Niestety zdecydowana większość była po pierwsze za późno, a po drugie (ale to okaże się z czasem) nie wszystkie tak dobrej jakości jak byśmy wszyscy chcieli.
Największym minusem było kompletne zburzenie najlepiej funkcjonującej formacji w drużynie - środka obrony, ale ten temat był już wałkowany tysiące razy i nic na to nie poradzimy. Trzeba wierzyć, że Chavez okaże się wzmocnieniem, a Bunoza i Cleber zagwarantują solidność.
Nie mniej zgadzam się, że powinniśmy spokojnie poczekać do zimy i dać Valcaxowi się wykazać, a na chwilę obecną skupić się na selekcji przydatnych zawodników spośród tych, których mamy już w kadrze.