Arapaho napisał(a):

|
Zapomniałem Majchrowski że wasz stadion nigdy nie zejdzie na psy.Wiecznie jego mać uciśnieni a tu telebimy ,kostki,pochwały.Kiedyś mieli teorie że im jakieś oświetlenie zabraliśmy to sobie teraz odbierają w kostce ,elewacji i telebimach
|
Skoro już się tak rozliczamy, to my im kiedyś ( w ich chorych umysłach ) Kmiecika ukradliśmy, to niech sobie teraz w rozliczeniu Kapkę wezmą.
7 kotów napisał(a):

Caly stadion z trawertynu - akurat mamy go sporo pod Krakowem, wnetrza tynk Fendi, podlogi drewno klonowe, wykladziny Hermes, w kiblach recznie malowane plytki wloskie, fotele z masazem i efektem 4D, polnagie hostessy.
: (
|
Byle nie w sektorze gości, bo kibice Cracovii dostają amoku na widok zwykłej umywalki. Przy czymś takim moglibyśmy mieć w przerwie meczu derbowego pierwsze zejścia śmiertelne...