Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14183
Stary 23.08.2010, 16:34
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałem Majchrowski że wasz stadion nigdy nie zejdzie na psy.Wiecznie jego mać uciśnieni a tu telebimy ,kostki,pochwały.Kiedyś mieli teorie że im jakieś oświetlenie zabraliśmy to sobie teraz odbierają w kostce ,elewacji i telebimach
Skoro już się tak rozliczamy, to my im kiedyś ( w ich chorych umysłach ) Kmiecika ukradliśmy, to niech sobie teraz w rozliczeniu Kapkę wezmą.
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Caly stadion z trawertynu - akurat mamy go sporo pod Krakowem, wnetrza tynk Fendi, podlogi drewno klonowe, wykladziny Hermes, w kiblach recznie malowane plytki wloskie, fotele z masazem i efektem 4D, polnagie hostessy.

: (
Byle nie w sektorze gości, bo kibice Cracovii dostają amoku na widok zwykłej umywalki. Przy czymś takim moglibyśmy mieć w przerwie meczu derbowego pierwsze zejścia śmiertelne...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.08.2010 o godz. 16:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując