Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33834
Stary 23.08.2010, 15:17
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Farfan kosztował 900 tys. euro....
A co ty podpisywałeś umowę z Alianza Lima że wiesz że kosztował 900 tys.? sevenheaven ma rację, kwoty podawane przez media za kupno Farfana sięgają 3,5 mln euro. Farfan był już w wieku 19 lat reprezentantem Peru, tak więc za małe pieniądze go nie oddali.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując