Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 22.08.2010, 18:19
pete29 napisał(a):Wyświetl post
pisząc , że są najwiekszymi łajzami chodzło mi o to że grają nabardziej niechlujną piłkę w lidze


Ulatowski nie wie w co wdepnął
Cracovię czeka wielka walka o utrzymanie
na 99 % spadnie Polonia Bytom- gra tragedia ( żadnego klasowego gracza a nie sądze , żeby Legia oddała im Gizę )

na drugim do degradacji miejscu jest Cracovia
A my to co niby gramy? Nasze ostatnie mecze to gwałt na futbolu, jak to słusznie napisał 1q2.
Akurat Cracovię oglądałem ostatnio z Legią i muszę z żalem przyznać, że tam grali o niebo lepiej od nas. Stwarzali sobie okazje, grali mądrze w defensywie.
Wiem, wiem jak to brzmi, ale tak niestety było...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując