pete29 napisał(a):

pisząc , że są najwiekszymi łajzami chodzło mi o to że grają nabardziej niechlujną piłkę w lidze
Ulatowski nie wie w co wdepnął
Cracovię czeka wielka walka o utrzymanie
na 99 % spadnie Polonia Bytom- gra tragedia ( żadnego klasowego gracza a nie sądze , żeby Legia oddała im Gizę )
na drugim do degradacji miejscu jest Cracovia
|
A my to co niby gramy? Nasze ostatnie mecze to gwałt na futbolu, jak to słusznie napisał 1q2.
Akurat Cracovię oglądałem ostatnio z Legią i muszę z żalem przyznać, że tam grali o niebo lepiej od nas. Stwarzali sobie okazje, grali mądrze w defensywie.
Wiem, wiem jak to brzmi, ale tak niestety było...