Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1930
Stary 22.08.2010, 18:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To się jeszcze okaże. Po derbach...



pisząc , że są najwiekszymi łajzami chodzło mi o to że grają nabardziej niechlujną piłkę w lidze


Ulatowski nie wie w co wdepnął
Cracovię czeka wielka walka o utrzymanie
na 99 % spadnie Polonia Bytom- gra tragedia ( żadnego klasowego gracza a nie sądze , żeby Legia oddała im Gizę )

na drugim do degradacji miejscu jest Cracovia
Odpowiedz cytując