wolfy napisał(a):

|
To się jeszcze okaże. Po derbach...
|
pisząc , że są najwiekszymi łajzami chodzło mi o to że grają nabardziej niechlujną piłkę w lidze
Ulatowski nie wie w co wdepnął
Cracovię czeka wielka walka o utrzymanie
na 99 % spadnie Polonia Bytom- gra tragedia ( żadnego klasowego gracza a nie sądze , żeby Legia oddała im Gizę )
na drugim do degradacji miejscu jest Cracovia