Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33796
Stary 22.08.2010, 07:12
Nie czepiałbym się tak sprowadzania tylko zagranicznych zawodników , bo puchary zawalili nam głównie polscy zawodnicy , bracia Brożkowie , Żuraw , Kowalski , coraz slabszy Sobol , wejścia Łobodzińskiego z ławki nic nie wnosiły . Nie zdziwi mnie nawet jak niedługo nie zobaczymy żadnego Polaka w pierwszej 11 i pewnie będzie miało to racjonalne wytłumaczenie . Na dzień dzisiejszy nadaja sie do niej tylko Wilk i Małecki .

Jeszcze tutaj słowo o dotychczasowych wzmocnieniach .
Widać gołym okiem różnice w grze Bunozy przy Cleberze , a przy Kowalskim . Niebo a ziemia . Myślę że niepotrzebnie po pierwszym meczu wielu skresliło tego zawodnika . Po roku gry u nas będziemy mieli obrońce na miare Marcelo .
Paljić równiez coraz bardziej przekonuje . Ktoś powie - poza bramką nic nie pokazał . Chcicłabym aby w każdym meczu nic nie pokazywał i strzelał bramki . W takiej sytuacji , w której sie znalazł 1/10 strzeliłaby bramke 2/10 strzeliło by w bramkarza , 2/10 strzelilo by na wiwat , a połowa wogóle nie zdecydowała by sie na strzał.
Cikos - niestety przekouje że ma duże braki techniczne i lepszy z niego skrzydłowy niz obrońca , jednak i jego bym nie skreślał , bo dla takich 'przecinaków ' jest miejsce w polskiej lidze .
Wilk pokazał zaś , że są w polskiej lidze zawodnicy w stanie zastąpic Sobola i nie jest to taką mission impasible jak się wydaje . Coś mi sie wydaje że jeszcze kilka takich meczow i powołanie od Smudy wisi w powietrzu . Oby mu kiedys palemka nie odbiła jak Dudce czy Kokoszce .
Jovanić jest lepszy od Pawełka i to na razie wystarczy .
ustawianie Żurawia jako wysunietego napastnika nie spełnia pokładanych nadzieji . To juz zupełnie inny zawodnik i jego rola powinien być najwyżej ofensywny pomocnik . W napadzie powinni grac inni .
tyle z nowych

permamentne odstawianie od składu Łobodzińskiego ma zapewne na celu wymusic jego transfer , co jest bardzo trudne ze wzgledu na kontrakt wiadomej wysokości . Kiedys chociaz na treningach pokazywał wysokie umiejetności , teraz chyba nawet tam tego nie pokazuje .
W trawie piszczy że dla Diaza mógł by to byc ostatni mecz w Wiśle .

Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Zbymak i Macios sie zdematerializowali- (...)) Pewnie niekontrolowanych przecieków jeszcze mniej będzie...
kolega widać że nie wtajemniczony
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.08.2010 o godz. 07:15.
Odpowiedz cytując