Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1885
Stary 21.08.2010, 17:47
kreseq napisał(a):Wyświetl post
(...) fauluja taktycznie, nie odstawiaja nogi - Tak sie gra dzisiaj w pilke. Rozroznijmy brutali boiskowych w stylu Lokietka, od grajacych twardo defensywnych pomocnikow. Chlopak jest mlody, gra na pozycji, na ktorej trzeba od samego poczatku grac ostro i przynajmniej to robi.
Z tego co ja się orientuje to faule taktyczne są najmocniej karane. Gdy zawodnik wychodzi na czystą pozycję czerwoną kartką zaś gdy zawodnik inicjuje akcje mogącą doprowadzić do bramki(np kontrę) żółtą. I oglądając "kilka" meczy nie widziałem by i tu cytat "Tak się grało dzisiaj w piłkę"
Odpowiedz cytując