Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1884
Stary 21.08.2010, 17:36
Zawsze mnie zabija jak kibice klubu X chca wykartkowac graczy klubu Y Borysiuk,Vrdoljak - Oni graja na pograniczu faulu, fauluja taktycznie, nie odstawiaja nogi - Tak sie gra dzisiaj w pilke. Rozroznijmy brutali boiskowych w stylu Lokietka, od grajacych twardo defensywnych pomocnikow. Chlopak jest mlody, gra na pozycji, na ktorej trzeba od samego poczatku grac ostro i przynajmniej to robi.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując