Rudi5555 napisał(a):

Poszukuje transparentu(?) o treści: nie czytam,nie oglądam nie głosuje
w kolejności loga : GW, TVN,PO
Niestety wujek Google nie pomógł a widziałem kiedyś że ktoś na forum miał to w podpisie.
Pomoże ktoś?
|
tutaj przejrzyj jak nie będzie to w niedzielę Ci wrzucę jak dziewczyna odda mi lapka
http://www.google.com/images?um=1&hl...=&oq=&gs_rfai=
no i masz jeszcze dwa o podobnej tematyce
