Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice
Offline
#
17760
18.08.2010, 17:32
Poszukuje transparentu(?) o treści: nie czytam,nie oglądam nie głosuje
w kolejności loga : GW, TVN,PO
Niestety wujek Google nie pomógł a widziałem kiedyś że ktoś na forum miał to w podpisie.
Pomoże ktoś?
Rudi5555
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rudi5555
Znajdź inne posty napisane przez Rudi5555