Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13898
Stary 18.08.2010, 14:48
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
A SKWK zrobi pewnie pikiete przed okrąglakiem.
NA konferencję mają wstęp tylko zaproszeni i prasa.Wejdzie na stadion powie co chce i pojedzie.Ew.dziennikarze go moga przyszpilić.
Co do tynku to zobaczymy jeszcze czy się potwierdzi. Coś musza zrobić bo ich zniszczymy w mediach- wcześniej czy później.Niech k...a teraz kombinują żeby nam pasowało
Nie wierze żeby nie wpuścili nikogo z SKWK przy odpowiednim przyciśnięciu. Poza tym napewno ktoś ma legitymację dzięki której może się tam znaleźć i zadać kilka niewygodnych pytań. Prosto z mostu. Ot co robi na stadionie Wisły człowiek podburzający do nienawiści między klubami, człowiek który kibiców klubu na którego sławie się lansuje nazywa psami, człowiek który utrudnia budowę stadionu na którym się właśnie znajduje. Czy niema skrupułów czy nie wstyd mu? Wprost w tą zakłamaną twarz JE Majchrowskiego.
Odpowiedz cytując