Arapaho napisał(a):

A SKWK zrobi pewnie pikiete przed okrąglakiem.
NA konferencję mają wstęp tylko zaproszeni i prasa.Wejdzie na stadion powie co chce i pojedzie.Ew.dziennikarze go moga przyszpilić.
Co do tynku to zobaczymy jeszcze czy się potwierdzi. Coś musza zrobić bo ich zniszczymy w mediach- wcześniej czy później.Niech k...a teraz kombinują żeby nam pasowało
|
Nie wierze żeby nie wpuścili nikogo z SKWK przy odpowiednim przyciśnięciu. Poza tym napewno ktoś ma legitymację dzięki której może się tam znaleźć i zadać kilka niewygodnych pytań. Prosto z mostu. Ot co robi na stadionie Wisły człowiek podburzający do nienawiści między klubami, człowiek który kibiców klubu na którego sławie się lansuje nazywa psami, człowiek który utrudnia budowę stadionu na którym się właśnie znajduje. Czy niema skrupułów czy nie wstyd mu? Wprost w tą zakłamaną twarz JE Majchrowskiego.