pawelo84 napisał(a):

Patrząc na grę, na zachowanie naszych zawodników mam wrażenie że w drużynie są spore kwasy. Odchodzi kapitan i najlepszy piłkarz, a przychodzi 8 nowych gości. Do tej pory gwiazdki nie musiały rywalizować, a kasę dostawały zawsze na czas. Teraz to się zmieniło i pewnie dlatego to wszystko tak wygląda.
Od czasów Dana już było widać że w Wiśle nie ma drużyny.
|
O tak, niesamowita konkurencja. Szczególnie w obronie. W ogóle nasz nowy trener jak zobaczy jakie ma pole manewru, to się chyba popłacze ze szczęścia.