Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33691
Stary 17.08.2010, 13:00
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na grę, na zachowanie naszych zawodników mam wrażenie że w drużynie są spore kwasy. Odchodzi kapitan i najlepszy piłkarz, a przychodzi 8 nowych gości. Do tej pory gwiazdki nie musiały rywalizować, a kasę dostawały zawsze na czas. Teraz to się zmieniło i pewnie dlatego to wszystko tak wygląda.

Od czasów Dana już było widać że w Wiśle nie ma drużyny.
O tak, niesamowita konkurencja. Szczególnie w obronie. W ogóle nasz nowy trener jak zobaczy jakie ma pole manewru, to się chyba popłacze ze szczęścia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując