Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
17731
17.08.2010, 11:53
Joshua TS
napisał(a):
Pytnie do fanów hip hopu!! Poszukuję kawałka, niestety nie pamiętam ani składu ani tytułu. Nawijają coś o "mieście nocą", w teledysku jeden z kolesi rymuje w tramwaju i pokazane są migawki z miasta. No nie wiem jak mam jeszcze opisać ten numer
Może :
Bla Bla - ta noc jest nasza
http://www.youtube.com/watch?v=dPP1Fo5eyjk
P.e.c.h
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P.e.c.h
Znajdź inne posty napisane przez P.e.c.h