Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17731
Stary 17.08.2010, 11:53
Joshua TS napisał(a):Wyświetl post
Pytnie do fanów hip hopu!! Poszukuję kawałka, niestety nie pamiętam ani składu ani tytułu. Nawijają coś o "mieście nocą", w teledysku jeden z kolesi rymuje w tramwaju i pokazane są migawki z miasta. No nie wiem jak mam jeszcze opisać ten numer
Może :
Bla Bla - ta noc jest nasza

http://www.youtube.com/watch?v=dPP1Fo5eyjk
Odpowiedz cytując