Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17724
Stary 17.08.2010, 00:33
Joshua TS napisał(a):Wyświetl post
Pytnie do fanów hip hopu!! Poszukuję kawałka, niestety nie pamiętam ani składu ani tytułu. Nawijają coś o "mieście nocą", w teledysku jeden z kolesi rymuje w tramwaju i pokazane są migawki z miasta. No nie wiem jak mam jeszcze opisać ten numer
Polski czy zagraniczny? z jakiego miasta?

może:
http://www.youtube.com/watch?v=p7imG1JuXcA
Odpowiedz cytując