Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline
#
17724
17.08.2010, 00:33
Joshua TS
napisał(a):
Pytnie do fanów hip hopu!! Poszukuję kawałka, niestety nie pamiętam ani składu ani tytułu. Nawijają coś o "mieście nocą", w teledysku jeden z kolesi rymuje w tramwaju i pokazane są migawki z miasta. No nie wiem jak mam jeszcze opisać ten numer
Polski czy zagraniczny?
z jakiego miasta?
może:
http://www.youtube.com/watch?v=p7imG1JuXcA
LanceTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LanceTS
Znajdź inne posty napisane przez LanceTS