Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury
Offline
#
1575
16.08.2010, 21:11
0 22
napisał(a):
P.S. Ale wydaje mi sie, ze w 40 czy 45 minucie powinien byc karny na Mezendze - tak to wygladalo z perspektywy trybun. Prawda to?
To było czyste wejście, jak powiedzieli komentatorzy.
suchyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchyTSW
Znajdź inne posty napisane przez suchyTSW