Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1573
Stary 16.08.2010, 21:08
0 22 napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze ze kontynuowała gre, dopiero debil Pączek wybił na aut. Trzeba to udawanie wyplenić ze stadionow, moze mecze zaczna lepiej wygladac. Pasiaki lezaly 8-10 razy, za kazdym razem wbiegaly nosze, wynosili faceta za linie, facet wstawal, pil i znowu biegal. Zenada. I to samo napisalbym gdyby z Legii ta ordynarnie udawali. Chociaz w sumie moze niepotrzebnie zarzucam zle intencje. Moze w tym udawaniu (zwijanie sie z bolu - haha) nie chodzi o zabranie kilku minut tylko o stworzenie mozliwosci wypicia wody po mega wysilku (haha).
No to Muchę musiałeś wygwizdywać w co drugim meczu


Jeśli chodzi Ci o zdarzenie z okolic 60 min to nic nie było Mezenga dał się wyprzedzić po czym upadł na murawę
Odpowiedz cytując