0 22 napisał(a):

|
I bardzo dobrze ze kontynuowała gre, dopiero debil Pączek wybił na aut. Trzeba to udawanie wyplenić ze stadionow, moze mecze zaczna lepiej wygladac. Pasiaki lezaly 8-10 razy, za kazdym razem wbiegaly nosze, wynosili faceta za linie, facet wstawal, pil i znowu biegal. Zenada. I to samo napisalbym gdyby z Legii ta ordynarnie udawali. Chociaz w sumie moze niepotrzebnie zarzucam zle intencje. Moze w tym udawaniu (zwijanie sie z bolu - haha) nie chodzi o zabranie kilku minut tylko o stworzenie mozliwosci wypicia wody po mega wysilku (haha).
|
No to Muchę musiałeś wygwizdywać w co drugim meczu
Jeśli chodzi Ci o zdarzenie z okolic 60 min to nic nie było Mezenga dał się wyprzedzić po czym upadł na murawę