Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1851
Stary 16.08.2010, 20:58
KonŸado napisał(a):Wyświetl post
w reprezentacji mlodziezowej chyba
i mam nadzieje ze w tej reprezentacji U23 zostanie do konca swojej kariery amen