pozowski napisał(a):

|
Pawełek - 50% winy przy bramce + 2 dobre interwencje
|
Czlowieku dla mnie to bylo 100% winy Pawelka.
Jak dobrze sie orientuje to bramkarz jest od bronienia i wylapywania pilki lecacej w bramke.
Dla mnie Pawelek powinien tam znokautowac Diaza i wybic ta pilke a on zachowal sie o niepodskocze tam bo kolega tam stoi i sobie krzywde zrobimy.
Tak to nawet dzieciaki na podworku nie graja.