Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#629
Stary 15.08.2010, 21:59
pozowski napisał(a):Wyświetl post
Pawełek - 50% winy przy bramce + 2 dobre interwencje
Czlowieku dla mnie to bylo 100% winy Pawelka.

Jak dobrze sie orientuje to bramkarz jest od bronienia i wylapywania pilki lecacej w bramke.
Dla mnie Pawelek powinien tam znokautowac Diaza i wybic ta pilke a on zachowal sie o niepodskocze tam bo kolega tam stoi i sobie krzywde zrobimy.

Tak to nawet dzieciaki na podworku nie graja.
Odpowiedz cytując