Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 15.08.2010, 17:17
Skipper napisał(a):Wyświetl post
Sugeruję czasem oderwać się od monitora i obejrzeć jakiś meczyk Wisełki. Na pierwszy ogień polecam Lechia - Wisła, kluczowy mecz w walce o nasz ostatni tytuł mistrza Polski.
Po pierwsze dlaczego twierdzisz, ze ten mecz byl bardziej istotny niz pozostle 29? Tylko dlatego, ze byl jednym z ostatnich ?

A po drugie, ciekawe co bys zaproponowal na drugi ogien
Nie jestem pewien co kot mial na mysli piszac, ze Lobodzinski nie dal Wisle kompletnie NIC, ale moze dokonal bilansu zysku i strat, kladac na jednej szali nieprawdopodobny wystep Lobo w meczu z Lechia + 2 asysty w derbach przed trzema laty, kontra kilkadziesiat mniej lub bardziej beznadziejnych wystepow na drugiej szali. I jesli wynikiem bilansu wyszlo mu, ze Lobo nie dal nic, czyli niejako wyszedl na zero a nie na minus, to trzeba przyznac, iz byl wyjatkowo lagodny dla Wojtka.
Odpowiedz cytując