mgła napisał(a):

|
No i znów prowizorka :( jak w prl przed przyjazdem sekretarza :(, mogliby już tego meczu kadry nie rozgrywać a porządnie to wykończyć bo znów będą niedoróbki, zalewanie ubytków asfaltu i jedna wielka kupa w porównaniu z tym jak wygląda mała architektura u sąsiadki
|
Gdyby nie mecz kadry pewnie zostawiliby jak jest, także dobrze, że coś się dzieje. Irytuje tylko jakość wykonania i podejście do tematu. Podobno to ma służyć przez dziesiątki lat, a zachowują się jakby po 2012 roku miała być kolejna modernizacja.