Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33544
Stary 14.08.2010, 16:55
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Dobra, skończmy dyskusje - ja tylko zaznaczę że zawodnik nie może negocjować kontraktu gdy ma ważny kontrakt z klubem(chyba że jest pół roku do jego zakończenia).Wisła musiała się zgodzić na to.
Ale może negocjować jego agent... Głowa na pewno znał ofertę na kontrakt dla niego przed złożeniem ostatecznej oferty dla Wisły. I skoro Arek nalegał na transfer, to Wisłą miała odmówić? Zgoda, mogła ale czy nawet taki profesjonalista jak Głowacki grałby na 100% mając świadomość, że taka kasa przeszła mu koło nosa? Niby oficjalnie nie można negocjować z innym klubem jak ma się podpisany kontrakt ale jak sobie to wyobrażasz? Wisła i Turcy się targują o każde euro przez miesiąc, w końcu jest porozumienie a Arek mówi: "Na co to wszystko jak i tak nie jestem zainteresowany przejściem do was". To nie Football Manager.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując