1q2 napisał(a):

|
Dobra, skończmy dyskusje - ja tylko zaznaczę że zawodnik nie może negocjować kontraktu gdy ma ważny kontrakt z klubem(chyba że jest pół roku do jego zakończenia).Wisła musiała się zgodzić na to.
|
Ale może negocjować jego agent... Głowa na pewno znał ofertę na kontrakt dla niego przed złożeniem ostatecznej oferty dla Wisły. I skoro Arek nalegał na transfer, to Wisłą miała odmówić? Zgoda, mogła ale czy nawet taki profesjonalista jak Głowacki grałby na 100% mając świadomość, że taka kasa przeszła mu koło nosa? Niby oficjalnie nie można negocjować z innym klubem jak ma się podpisany kontrakt ale jak sobie to wyobrażasz? Wisła i Turcy się targują o każde euro przez miesiąc, w końcu jest porozumienie a Arek mówi: "Na co to wszystko jak i tak nie jestem zainteresowany przejściem do was". To nie Football Manager.