Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1285
Stary 14.08.2010, 12:17
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Charakterystyczne dla ostatnich wpisów jest to, że wszyscy skupiają się na Skorzy. Tak, jakby nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że Polonia wpompowała niebotyczną kasę w transfery. Coś mi mówi, że oglądaliśmy wczoraj jednego z faworytów do mistrzostwa i o tytuł powalczy więcej ekip, niż w poprzedniej edycji rozgrywek...po ostatnich wyczynach wiślaków to niezbyt ciekawa perspektywa...
Polonia ma bardzo dobrą ławkę. Co do ostatniego meczu to z Legią zagrali mądrze taktycznie. W czubie będą na pewno ale czy zdobędą mistrza?za dużo niewiadomych,choćby to czy Bakero nie pokłóci się z Wojciechowskim po raz n-ty oraz czy budowlaniec nie zechce czegoś oryginalnego wymyślić. Ale uczciwie mówiąc na teraz prezentują się najsolidniej w lidze. Długoterminowo sprawa wygląda tak,im lepiej zespół będzie grał tym bardziej Wojciechowski będzie chciał inwestować w zespół i może dojść do sytuacji,gdzie Polonia będzie naprawdę mocną drużyną.

Co do meczu Cracovii z Śląskiem.

Sotirović strzelił ładnie ale było to uderzenie sytuacyjne świadczące o dość dużym spokoju i pewności siebie Serba. Naprawdę klasa. Bramka ta świadczy o dojrzałości Serba. Natomiast gol Diaza to jakieś kuriozum. Jak obrona Parchatych mogła się tak ustawić,przecież wyglądało to jakby oni pierwszy raz w obronie grali. Strasznie dużo prostych błędów popełniają,na poziomie III ligowym.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując