Vinci napisał(a):

|
Charakterystyczne dla ostatnich wpisów jest to, że wszyscy skupiają się na Skorzy. Tak, jakby nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że Polonia wpompowała niebotyczną kasę w transfery. Coś mi mówi, że oglądaliśmy wczoraj jednego z faworytów do mistrzostwa i o tytuł powalczy więcej ekip, niż w poprzedniej edycji rozgrywek...po ostatnich wyczynach wiślaków to niezbyt ciekawa perspektywa...
|
Polonia ma bardzo dobrą ławkę. Co do ostatniego meczu to z Legią zagrali mądrze taktycznie. W czubie będą na pewno ale czy zdobędą mistrza?za dużo niewiadomych,choćby to czy Bakero nie pokłóci się z Wojciechowskim po raz n-ty oraz czy budowlaniec nie zechce czegoś oryginalnego wymyślić. Ale uczciwie mówiąc na teraz prezentują się najsolidniej w lidze. Długoterminowo sprawa wygląda tak,im lepiej zespół będzie grał tym bardziej Wojciechowski będzie chciał inwestować w zespół i może dojść do sytuacji,gdzie Polonia będzie naprawdę mocną drużyną.
Co do meczu Cracovii z Śląskiem.
Sotirović strzelił ładnie ale było to uderzenie sytuacyjne świadczące o dość dużym spokoju i pewności siebie Serba. Naprawdę klasa. Bramka ta świadczy o dojrzałości Serba. Natomiast gol Diaza to jakieś kuriozum. Jak obrona Parchatych mogła się tak ustawić,przecież wyglądało to jakby oni pierwszy raz w obronie grali. Strasznie dużo prostych błędów popełniają,na poziomie III ligowym.