wisl@k_TS napisał(a):

U nas Maciek przynajmniej przegrywał 1-0...ale jestem dziwnie spokojny, że Legia ogórków będzie golić równo, przyjdzie mecz z Amiką czy nami - w*******
|
To rzeczywiście może być powtórka z ,,naszego" scenariusza w wykonaniu Skorży- wygrane ze słabeuszami+ wtopy w prestiżowych meczach.