Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1197
Stary 13.08.2010, 21:07
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
U nas Maciek przynajmniej przegrywał 1-0...ale jestem dziwnie spokojny, że Legia ogórków będzie golić równo, przyjdzie mecz z Amiką czy nami - w*******
To rzeczywiście może być powtórka z ,,naszego" scenariusza w wykonaniu Skorży- wygrane ze słabeuszami+ wtopy w prestiżowych meczach.
Odpowiedz cytując