picasso napisał(a):

własnie o to chodzi,że ja też tak zawsze spiewam (więc jest nas dwóch),to wszyscy naokolo patrza jak na wariata-co on słów nie zna?nowy jakis?
|
Niebezpiecznie zbliżamy się jednak do "sześciu" bo jest nas przynajmniej trzech....

I jakkolwiek przywrócenie Białej Gwiazdy nie jest sprawą, która zależy wyłącznie od nas tak śpiewanie "naszej" czyli prawowiernej wersji może od nas zależeć. Więc.....