Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 13.08.2010, 20:13
picasso napisał(a):Wyświetl post
własnie o to chodzi,że ja też tak zawsze spiewam (więc jest nas dwóch),to wszyscy naokolo patrza jak na wariata-co on słów nie zna?nowy jakis?
Niebezpiecznie zbliżamy się jednak do "sześciu" bo jest nas przynajmniej trzech....
I jakkolwiek przywrócenie Białej Gwiazdy nie jest sprawą, która zależy wyłącznie od nas tak śpiewanie "naszej" czyli prawowiernej wersji może od nas zależeć. Więc.....
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując