royalmichael napisał(a):

|
Ale ona ma to w dupie. Trzeba uderzyć do mediów i o sprawie na pewno będzie głośno. Jak dziennikarze dostaną setki maili z wymienionymi czarno na białym błędami, wadami + zostanie to potwierdzone zdjęciami i wypowiedziami które kompromitują prezydenta i Niedziałkowską to nie wierzę by przeszli obojętnie obok inwestycji za 0,5mld zł...
|
To będzie zależało od redaktorów naczelnych, którzy w takich sprawach kontaktują się często z właścicielem pisma czy puścić taki a nie inny artykuł. Sami dziennikarze nie mają tu nic do gadania.
To tacy pracownicy od łopaty na budowie. Mają kopać tak jak im majster pokaże.
Przeciez nt. tak kosztowo ogromnej inwestycji i w każdym normalnym mieście ogromnie prestiżowej to gazety patrząc na to jak prowadzona jest budowa pisałyby w tonie skandalu, zze zdjęciami z budowy na pierwszej stronie.
A tu co ? cisza !
Nawet radnych to nie interesuje. To tak jak z radiem RMF, w momencie jak chcieli dostać od miasta działke na Kopcu Kościuszki to klepali taką propagandę na rzecz Majchrowskiego, że aż było to nieprzyjemne. Tak samo może być z innymi gazetami. O pasiasto-gejowym dodatku GW w Krakowie nie wspominając.