Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1475
Stary 13.08.2010, 14:02
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Dlatego napisałem z reguły.
Nie ma takiej reguły.

Niemniej, jeśli Rav ma racje pisząc iż Wisła jest gotowa zapłacić nowemu trenerowi grubo ponad 300 tyś Euro za sezon, uważam, że za takie pieniądze można spróbować zatrudnić kogoś znacznie lepszego od Petrescu. Z jeszcze lepszym trenerskim CV. Choćby wymienianego Jimeneza. Na zachodzie jest sporo znakomitych bezrobotnych trenerów.

Mam też wątpliwości, czy Petrescu byłby w stanie wymusić na Cupiale dalsze niezbędne inwestycje w skład, szkolenie i wewnątrzklubowe struktury.

Bardzo ucieszyłby mnie natomiast powrót pracującego z Petrescu świetnego trenera bramkarzy, który wykonywał tutaj przed laty znakomitą pracę.

Dziwię się też, że Basałaj nie szuka fachowego dyrektora sportowego zagranicą: Mielcarski czy tym bardziej Marek Koźmiński, który wsławił się kompletną klęską strategi prowadzenia klubu w Zabrzu, są słabymi kandydaturami. A Koźmiński wręcz dramatyczną.
Ostatnio edytowane przez Markus : 13.08.2010 o godz. 14:05.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"