Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1465
Stary 13.08.2010, 13:35
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Ale o co wam chodzi z tym Koźminskim?

Jak do Wisły przychodził Basałaj, to tez rozdzieraliscie szaty na forum. Gdy zapytałem co wam w nim nie pasuje, to nikt nie potrafił odpowiedziec.

Nowa moda czy co?
Basałaja mylili z tym drugim, a "sława" ojca pada na Koźmińskiego. Ja jestem za.