snyrting napisał(a):

Ale o co wam chodzi z tym Koźminskim?
Jak do Wisły przychodził Basałaj, to tez rozdzieraliscie szaty na forum. Gdy zapytałem co wam w nim nie pasuje, to nikt nie potrafił odpowiedziec.
Nowa moda czy co?
|
Basałaja mylili z tym drugim, a "sława" ojca pada na Koźmińskiego. Ja jestem za.