Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13725
Stary 13.08.2010, 12:25
vit-stjärna napisał(a):Wyświetl post
To nie zart, to szczera prawda. Dolaczyla mi jeszcze kilka foto stylu " brutalizm" ktore w porownaniu z elewacja stadionu wygladaja koszmarnie, ale nie za bardzo wiem jak je wkleic, gdyz jestem juz osoba wiekowa. Ze wzgledu ba to, ze juz od bardzo dawna mieszkam z dala od Krakowa sprawa stadionu mojego ukochanego klubu okropnie mnie martwi. Na zywo ogladalem budowe stadionu Gamla Ullevi w Göteborgu i pomimo tego ,ze stadion jest bez zadnych rewelacji to wykonczony jest estetycznie. Pozdrawiam.
Wyśli mediom swój list + zdjęcia i jej odpowiedź, do jakiejś gazety (byle nie koszernej). Przecierz gdyby to puścili to będzie najlepsza "reklama" UM i całej tej bandy Majchrowskiego niż jakiekolwiek akcje podejmowane na forum.
Gdy czytelnik i mieszkanic Krakowa przeczyta, jakie kpiny robi się z budowy stadionu Wisły, klubu-wizytówki nie tylko tego miasta i pieniędzy podatników, ale także dzisiatków tysięcy jego sympatyków byle urzędnik, plując mu tym samym w twarz i ukazujac w całej swojej okazałości dyletanctwo ludzi Majchrowskiego. Ten list (jeśli jest prawdziwy) jest wyjątkowo beczelnym dowodem wyjatkowo złej woli ludzi rządzących Krakowem, którzy dla swojej nielicznej gminy z ul. Kałuży ( oraz Rycha, Zdzicha, Filipiaka) błyskawicznie budują stadion, jednocześnie traktując Wisłę w tak ordynarny sposób.
Odpowiedz cytując