Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2005
Offline
#
13723
13.08.2010, 12:12
vit-stjärna
napisał(a):
(...)
Przeciez to kpina w zywe oczy to co napisala.... a o co ja pytales jesli mozna wiedziec, no bo chyba nie o styl w jakim nasz stadion jest zbudowany
?
Radwi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Radwi
Znajdź inne posty napisane przez Radwi