Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13700
Stary 12.08.2010, 23:22
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
W odpowiedzi na Pana interpelację w sprawie budowy stadionu Wisły Kraków, zgłoszoną między sesjami Rady Miasta Krakowa w dniu 29 lipca 2010 r., uprzejmie informuję:
Prace zewnętrzne na stadionie prowadzone są w systemie dwuzmianowym od godz. 600 do 2200 od poniedziałku do piątku, w soboty od 600 do 1500. Prace instalacyjne, wykończeniowe wewnętrzne realizowane są także w godzinach nocnych. Tempo prac jest monitorowane przez Zamawiającego, tj. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie i firmę prowadzącą nadzór inwestorski Grontmij Polska Sp. z o.o. Roboty prowadzone są w ścisłej korelacji z terminarzem dostaw elementów budowlanych i instalacyjnych. ZIKiT dąży, pomimo problemów związanych z częstymi zmianami interpretacji przepisów dotyczących zwłaszcza bezpieczeństwa pożarowego oraz imprez masowych, do uzyskania przez organizatora licencji PZPN w zakresie infrastruktury stadionowej w sierpniu 2010 r.
jaaasne...
Nie dotrzymano żadnego terminu, trybuna wschodnia jeszcze nie gotowa (8 miesięcy opóźnienia i ciągle rośnie), na zachodniej pracuje kilkadziesiąt osób, od 8 do 18 w ciągu tygodnia, w weekend praktycznie nie pracują.
Niecałe 3 miesiące do oddania trybuny, a dach niegotowy, elewacja nie zamknięta, wewnątrz nie ma jeszcze nawet gotowego stanu surowego, a ci o nadzorze piszą, jakby wszystko było ok.
Czas chyba zgłosić sprawę do NIK, jak wpadnie tam to nagle im się odwróci to wszystko.
Odpowiedz cytując