tarantulaw2 napisał(a):

|
A jeżeli Petrescu odmówi to kto wtedy? Bolek i Lolek?.
|
szukamy dalej. Gdzieś Ci się spieszy? Ta runda i tak będzie na zasadzie "uda się - nie uda". Co do tego chyba nie ma złudzeń.
A zatrudnienie nowego szkoleniowca jest decyzją najwyższej wagi. Lepiej poczekać tydzień, dwa dłużej a zatrudnić naprawdę kogoś z wyższej półki.